top of page

Algirdė Pipikaitė

Tarptautinė skaitmeninio transformavimo ir kibernetinio saugumo ekspertė.


Algirdė gyveno, mokėsi ir dirbo šešiose valstybėse. Nuo šių metų rugsėjo mėnesio, Algirdė jungiasi prie naujai įkurto kibernetinio saugumo centro komandos Pasaulio Ekonomikos Forume, Ženevoje.


Algirdė pradėjo savo karjerą Lietuvos Respublikos Seime ir Europos Parlamente. 2010 pradėjo vadovauti Amerikos konsultacinės kompanijos Briuselio ofisui. Po kelių metų Briuselyje, Algirdė persikėlė į kompanijos būstinę Vašingtone, JAV, kur ji buvo tarptautinės praktikos vyresnioji vice prezidentė. Tarp Algirdės klientų buvo užsienio šalių prezidentai ir ministrai, tarptautinių kompanijų bei universitetų vadovai. Po patirties Vašingtone, Algirdė nusprendė gilinti savo informacinių technologijų ir kibernetikos apsaugos žinias ir baigė kibernetinės apsaugos strategijos ir politikos magistro laipsnį Harvardo Universitete (Harvard University, John F. Kennedy School of Government). Po studijų Harvarde, Algirdė sėkmingai dirba tarptautinėse kibernetikos kompanijose ir startuoliuose.


Ji yra baigusi Mykolo Romerio Universitete teisės ir valdymo studijas bei Lozanos universitete (Šveicarija) įgijo tarptautinės ir Europos Sąjungos verslo teisės magistro laipsnį.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page