top of page

Andželika

Rusteikienė

Socialinių iniciatyvų sumanytoja, iniciatorė ir vadovė. Šiuo metu vadovauja jaunimo ekonominio, finansinio raštingumo bei verslumo ugdymo organizacijai „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA), kurios programas kasmet baigia beveik 20000 mokinių, akredituota 300+ mokytojų bei įsitraukia 100+ verslo organizacijų, savanorių.

A. Rusteikienė jau daugiau kaip 10 metų dirba su verslu, skatina socialiai atsakingo ir etiško verslo kūrimą. Prieš šešerius metus aktyviai ėmėsi skatinti ir socialinio verslo plėtrą Lietuvoje, yra pirmojo Baltijos šalyse socialinio verslo akseleratoriaus viena iš įkūrėja, metodikų mokykloms iniciatorė bei aktyviai prisidėjo prie LR ūkio ministerijos socialinio verslo koncepcijos  kūrimo.

Ji buvo pirmoji jauna lietuvė, 2015 m. pakviesta į Davosą, kasmetinį Pasaulio ekonomikos forumo metinį susitikimą.

Buvusi „Investors‘ Forum“ strateginių ir komunikacijos projektų, skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ vadovė (2017 m. rengė strategiją analogiškos iniciatyvos Ukrainoje "UNIC"), tokių socialinių iniciatyvų kaip „City alumni“, „Pasibelsk“, socialinio verslo akseleratoriaus „Socifaction“ bendraautorė, VšĮ „Geri norai“ partnerė.

Ji taip pat yra Vilniaus universiteto verslo etikos ir įmonių socialinės atsakomybės kviestinė dėstytoja, savo žinias ir patirtį sutelkianti jaunimo verslumo skatinimui.

A. Rusteikienė priklauso Pasaulio ekonomikos forumo Global Shapers bendruomenei Lietuvoje, vadovavo šiai iniciatyvai 2015-2016 m. Taip pat yra AIESEC Alumni.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page