top of page

Arminta Saladžienė

Nasdaq grupės viceprezidentė ir Vertybinių popierių paslaugų vadovė, atsakinga už 8 finansinių ir technologijų įmonių veiklą Baltijos šalyse, Švedijoje ir Islandijoje. Nuo pat įkurimo vadovauja Nasdaq Technologijų ir verslo kompetencijų centrui Vilniuje, kuris per dvejus metus užaugo iki 300 darbuotojų.

 

Per daugiau nei dvidešimt profesinės ir visuomeninės veiklos metų Arminta aktyviai prisidėjo plėtojant Lietuvos bei Baltijos šalių finansų rinkas, gerinant verslo ir investicinę aplinką, garsinant Lietuvą tarptautinėje arenoje.

 

Viena asociacijos „Lyderė“, skatinančios moterų lyderystę ir lyčių lygybę, steigėjų, viena nevyriausybinės organizacijos „Baltic Institute of Corporate Governance“ iniciatorių ir pirmoji valdybos pirmininkė, Lietuvos finansų rinkų instituto valdybos narė.

 

Aktyviai prisideda svarbių socialinių projektų, mentoriauja Lt Big Brother projekte, padeda atsiskleisti šalies talentams technologijų ir finansų srityje. Apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, Šv. Kristoforo laureatė, pelnė ne vieną apdovanojimą už pasiekimus verslo ir bendrovių valdysenos srityse. Baltic Management Institute įgijo EMBA laipsnį, Vilniaus universitete baigė tarptautinio verslo magistro studijas.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page