top of page

Beata Nicholson

Viena populiariausių Lietuvos kulinarių ir TV laidų vedėjų, baigusi Žurnalistikos studijas Vilniaus universitete. 2008 metais pradėjusi rašyti interneto dienoraštį apie maisto gamybą, netrukus ėmė kurti autorinę kulinarinę TV laidą „Beatos virtuvė“ (2011 – 2018 m. sukurta daugiau nei 120 TV laidų „Beatos virtuvė“. Išleido aštuonias  receptų knygas, kurių viena yra šiuolaikinę lietuvių virtuvę atspindintis receptų rinkinys - „Prie stalo Lietuva“ („Taste Lithuania“ - išleista ir angliškai).

2010 m. įsteigė savo įmonę „Beatos virtuvė“, pagrindinė įmonės veikla – knygų ir žurnalo leidyba, TV laidų gamyba, apima svetainę www.beatosvirtuve.lt, įvairių renginių organizavimą, edukacinę veiklą apie maisto gamybą, sukūrė daug populiarių produktų: duoną, kakavą, karštą šokoladą, kelias rūšis pomidorų padažo, stalo ir indų kolekcijas ir t.t.

Grįžusi iš Anglijos gyventi į Lietuvą kartu su vyru Tomu įkūrė sėkmingą šeimos restoranų „Jurgis ir drakonas“ tinklą Lietuvoje. Aktyviai dalyvauja visuomenėje veikloje ir ragina gerą gyvenimą kurta patiems - savo rankomis, su savo artimais žmonėmis savo namuose ir šalyje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page