top of page

Ieva Matulaitienė

The Coca-Cola Company vadovė Baltijos šalyse.

 

2008 metais sekdama vyro karjeros vingiais su kūdikiu Ieva atvyko į Estiją. Jau po metų pagal darbo skelbimą pradėjo karjerą The Coca-Cola Company kaip Sprite prekinio ženklo vadybininkė Baltijos šalims. Po 6 metų spartaus kilimo karjeros laiptais, 2015 metais Ieva jau vadovavo visam Baltijos regionui užimdama The Coca-Cola Company vadovės Baltijos šalims poziciją. Pastarasis periodas tapo vienu ryškiausiu ir dinamiškiausiu kompanijos raidos etapu regione.

 

Tai laikotarpis, pasižymėjęs daugiausia apdovanojimų bei laimėjimų: „Password“ (efektyviausių rinkodaros kampanijų festivalyje Lietuvoje) nugalėtoja, 4 metus iš eilės laimėjo „Kuldmuna“ apdovanojimus (Estijos reklamos festivalis). Taip pat Coca-Cola prekinis ženklas buvo išrinktas vienu iš pačių mėgstamiausių Lietuvoje pagal ‚Verslo žinių‘ versiją.

 

Tuo pačiu periodu įvyko vienas didžiausių pozityvių postūmių kompanijos socialinės atsakomybės programoje, kuomet 2018 metų pradžioje buvo pasirašytas beprecedentis susitarimas su LR Sveikatos apsaugos ministerija dėl cukraus kiekio mažinimo gaiviuosiuose gėrimuose, kurio vienas iš pagrindinių iniciatorių buvo Ievos Matulaitienės vadovaujama kompanija.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page