top of page

Jekaterina

Govina

Nuo 2016 m. Jekaterina yra Lietuvos banko valdybos nario Mariaus Jurgilo patarėja, finansinių technologijų (Fintech) sektoriaus plėtros strategijos koordinatorė ir Lietuvos banko Inovacijų grupės vadovė.

Jekaterina koordinuoja projektus, kurie didina Lietuvos jurisdikcijos patrauklumą finansinių technologijų įmonių plėtrai, taip pat reikšmingai prisideda prie Lietuvos, kaip Fintech centro, įvaizdžio formavimo užsienyje.

Iki 2016 m. Jekaterina dirbo teisininke įvairiuose Lietuvos banko padaliniuose (finansinių paslaugų priežiūra, licencijavimas) ir sėmėsi patirties mokėjimo, draudimo, vartojimo kreditų, tarpusavio skolinimosi, pinigų srautų finansavimo srityje.

Jekaterina buvo išrinkta „2016 m. Viešojo sektoriaus teisininke“ už indėlį į finansinių technologijų sektoriaus vystymą ir įgyvendintą sutelktinio finansavimo reguliavimo koncepciją Lietuvoje – ji parengė 2016 m. Seimo priimtą Sutelktinio finansavimo įstatymą.

Jekaterina taip pat buvo įtraukta į tarptautinį moterų Fintech srityje šimtuką, sudarytą organizacijų LATTICE80 ir Miss Kaya.

bottom of page