top of page

Lina Bartusevičiūtė

Lina susidomėjo Kinija dar paauglystėje - vis galvojo, kaip galima savo mintis užrašinėti paveiksliukais? Pasirinkusi kinų kalbą ir kultūrą Vilniaus universitete, mokėsi ir klasikinės filosofijos, šalies istorijos. 2009-aisiais išvažiavo į Šanchajų. Norėdama lietuviams padėti suprasti savo naujai atrastą Kiniją, Lina rašė tuo metu labai populiarų tinklaraštį ‘Kiniški eskizai’, dirbo vertėja bei asistavo valstybinėms delegacijoms Šanchajaus EXPO parodoje.

 

2011-aisiais Kinijos vyriausybės buvo pakviesta studijuoti tarptautinių santykių magistro laipsnį, apgynė darbą apie Kinijos-Lietuvos ekonominę diplomatiją. Paraleliai Lina toliau dirbo su lietuviais ir pamatė, jog norint padėti suprasti Kiniją vien kalbos neužteks, ėmėsi mokytis kaip konstruktyviau verslui patarti. 2014-aisiais Lina subūrė komandą ir atidarė kompaniją LITAO (aliuzija į kinišką Lietuvos pavadinimą litaowan). Nuo tada dirbome su daugiau kaip 50 kompanijų, 100 individų.

 

Pernai dėl sėkmingai įgyvendintų rinkos tyrimų bei sukurtų verslo modelių padėjome pritraukti virš 5000000 USD kapitalo, suradome 20 strateginių verslo partnerių plėtrai, neseniai atidarėme pirmąją Lietuvai dedikuotą paskyrą Kinijos socialiniuose tinkluose.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page