top of page

Milda

Mitkutė

2008 metais kartu su partneriu įkūrė startuolį “Vinted” (buvęs manodrabuziai.lt). Tai platforma, skirta merginoms keistis, parduoti, dovanoti savo nebenešiojamus drabužius ir aksesuarus viena su kita. Daugiau nei 21 milijonas merginų visame pasaulyje naudojasi platforma. “Vinted” pritraukė 55 mln. eurų iš tokių investicinių fondų kaip “Accel Partners”, “Insight Ventures Partners” bei “Burda” ( tai vienas didžiausių rodiklių tarp Baltijos šalių startuolių).


Išskirtinai aktyvus platformos narių naudojimasis mobiliosiomis programėlėmis ir tinklalapiais pelnė įmonei partnerystę su „Facebook“. 2014 m. socialinis tinklas pristatė savo reklamos mobiliosiose programėlėse paslaugą, vienu iš trijų pirmųjų partnerių pasirinkdamas Lietuvos startuolį. „Vinted“ dirba 130 žmonių 9-iose šalyse: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ispanijoje.


Vilniaus universiteto kultūros vadybos bakalaurė, Vilniaus dailės akademijos kultūros vadybos magistrė ir ISM vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistro studentė.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page