top of page

Rima Olbrekyte-Stankus

Socialinių iniciatyvų autorė, labdaros ir paramos projektų organizatorė, socialinio verslo įkūrėja, viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė.

Rima su vyru Žydrūnu yra įkūrusi įmonę „Atsakingas verslas“. Įmonė veikia kaip bet kuri kita verslo bendrovė, tik jos pagrindinis tikslas – visą uždirbtą pelną skirti socialinėms problemoms šalyje spręsti, edukacijai, kultūros paveldui išsaugoti. Vienas žinomiausių Rimos įgyvendinamų projektų – „Trys seserys“, skirtas atkreipti dėmesį į moteris ir joms padėti.

Rima kartu su projekto „Virtuvės mitų griovėjai“ sumanytojų Alfu Ivanausku per trejus metus įkūrė šešias modernias kulinarijos klases. Viena jų – Klaipėdoje skirta klausos negalią turintiems vaikams.

Rimos iniciatyva taip pat buvo organizuota verslo vakarienė „Diner de Gala”, skirta kultūros paveldo mecenatystei, vykdyti projektai „Spalvoto meduolio diena“, „Pirk dramblį“.

Šiuo metu Rima yra progresyvios jaunimą įkvepiančios iniciatyvos „būsiu__“ vadovė. Ši iniciatyva – tai visiškai nemokama, patogi ir paprasta programa, skirta visiems profesionalams, norintiems padėti mokiniams sėkmingai pasiruošti karjerai dar mokyklos suole.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page