top of page

Dr. Rūta Klimašauskienė

Personalo valdymo konsultantė, grupės santykių specialistė, socialinių mokslų daktarė.

 

Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organizacinės ir grupių terapijos.

Rūta įmonių praktikoje diegia neuromokslo tyrimais paremtą inovatyvią personalo valdymo praktiką ir tokiu būdu padeda įmonių vadovams kurti įmonėse palaikančią, įtraukiančią kultūrą ir sveiką psichologinę aplinką. Toks neuromokslu paremtas požiūris į darbuotojų įsitraukimo didinimą yra naujovė personalo valdymo rinkoje. Rūtos įkurta personalo partnerio paslaugas teikianti įmonė FITIN Lietuvos rinkai prieš kelerius metus pristatė šį inovatyvų neuromokslo tyrimais paremtą autorinį mikroklimato ir įsitraukimo auditą, kuris sėkmingai naudojamas paslaugų, gamybos, prekybos ir netgi viešojo sektoriaus įmonėse.

2017 ir 2018 m. Rūta buvo nominuota BZN Start Business Woman awards apdovanojimui už šios inovatyvios personalo valdymo praktikos diegimą. 2018 metais ši FITIN autorinė metodika buvo nominuota K.A.V.A (Kauno augančio verslo apdovanojimai) „Sukurta Kauno mieste“ nominacijoje.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page