top of page

Staselė Riškienė

Išmaniųjų technologijų ekspertė, Kuršėnų Pavenčių mokyklos anglų kalbos mokytoja, kompanijos „Apple“ pedagogų profesinio tobulinimo konsultantė.

 

Žiniomis ir idėjomis apie išmaniųjų technologijų galimybes mokymui bei mokymuisi dalinasi seminarų metu ir savo tinklaraštyje www.iklase.lt, kurio naujienas seka daugiau nei 2000 švietimiečių. Mokytoja buria besimokančių mokytojų bendruomenę „iKlasė“ ir kasmet organizuoja įvairius patirties pasidalinimo renginius. Mokytoja yra sukūrusi keletą programėlių ir nemažai metodinės medžiagos. 2014 m. mokytoja atstovavo Lietuvai ir dalyvavo Europos IKT poveikio švietimui bei švietimo strategijų formavimui projekte kaip viena iš 24 eksperčių. Pedagogė kasmet vykdo Europos Komisijos mokyklinio bendradarbiavimo programos „eTwinning“ projektus, o nuo 2011 m. yra šios programos ambasadorė Lietuvoje. Mokytoja įgyvendino keturis tarptautinius klasių mainus ir daugybę kitų tarptautinių projektų. 

 

2009 m. mokytoja pelnė Europos el. mokymosi apdovanojimą, 2014 m. išrinkta Šiaulių rajono Metų mokytoja, 2015 m. apdovanota Geriausia Metų mokytoja Lietuvos mastu. 2016 m. Staselė pelnė Inovatyviausio kalbų mokytojo (gimtosios ir užsienio) nominaciją.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga:

100 Lietuvos moterų,

kuriomis šalies žmonės didžiuojasi

bottom of page